סודות של נשים

סגנון

איך לדעת איזה צבע שיער מתאים לי

אם אתה מחליט לשנות את התמונה, בפרט כדי לשנות את צבע השיער, אבל אתה לא יודע איזה צבע שיער מתאים לך אז קראו את העצות שלנו בנושא הזה.

How to know which hair color suits me

“איך לדעת איזה צבע שיער מתאים לי?” שאלה זו היא מספר לא מבוטל של בנות. אכן, בחירת הצבעים הנכונים עבור שיער קשיים. אבל יש כמה כללים שיעזרו הדרך הטובה ביותר כדי לאסוף את גוון חדש.מיד להצביע על חוק ראשון: בחר את המתאים הטון שלך גדילי צריך להתאים את הגוון ואת בהחלט באופן טבעי, כלומר ללא איפור.

עכשיו בואו נדבר על הכללים האחרים, אתה יכול לענות על כל כך קשה, לכאורה, את השאלה: “איך אתה לקבוע איזה צבע שיער מתאים לי?”

עבור הבעלים של בלונד בהיר

How to know which hair color suits me

אם זה צבע טבעי הוא אור בלונדינית, פנים עדין סומק על הלחיים, וייתכן שיש נמשים, אז אפשרויות מתאימות חמים בגוונים בהירים. לוח זה נע בין חיטה גוונים אינטנסיבי מותק, אם תרצה, את התמונה ניתן להוסיף לחיות גדילי גוון זהוב.

לכן עדיף לנטוש את אדום לוהט גוונים, מנסה לסלק את חום כהה (האחרון מבחינה ויזואלית יכול להפוך את ילדה הבכור).

אש הגאות

How to know which hair color suits me

“איך לדעת מה צבע השיער הוא הטוב ביותר עבורי, אם אני בלונדינית עם אפר-שיער בלונדיני?”

זה פשוט: אז אנחנו יכולים בבטחה לבחור את אש גוונים. אתה יכול גם לנסות גוונים חומים, וכל זה, הכי בהיר עד כהה.

מצד שני, לא מומלץ להשתמש בצבעים שנמצאים נחושת אדמדמה גוונים. העובדה טונים כאלה מסוגלים להעביר גוון אדמדם, העור, זה מיותר.

עבור חם המראה

How to know which hair color suits me

החם ביותר סוג של מראה הוא מצב בו חם צבעים מנוגדים.

אנחנו מדברים על חום, כהה בלונדינית עם אדמדם הגאות של השיער. העור בנשים אלה יכולים להיות כמעט שנהב, והוא יכול להיות אפל. לא לשלול את האפשרות של בעל נמשים.

במקרים כאלה, גוונים המתאימים ביותר עבור השיער יהיה אדום (בינוני תואר כהה), חום, עם מעט גוון אדום. אבל מכל הצבעים מגניב היה לתת, כי העור שלהם נראה חולה חיוור.

ועכשיו, שיער חום.

How to know which hair color suits me

חום שיער לנשים עם שיער חום כהה ובהיר או זית, או עור כהה צריכות לכוון כדי להדגיש את הטבעיות צבע כהה. למטרות אלה, השתמש גוונים חומים. מתאים גם כחול-שחור וריאציה-כחול-סגול.

אבל לא להקל שיער וזה לא מומלץ להשתמש אפל נחושת גוונים.

התוצאות

How to know which hair color suits me

כמובן, לבחור צבע שיער אפקט צבע עיניים. עם זאת, קשה להגדיר כל כללים אחידים, כי אנחנו צריכים להעריך כל בחורה ביחד. אתה יכול לקבל המלצה מכל מקצועי בסלון היופי. יתר על כן, יש הזדמנות, עובר בדיקות ספציפיות “כיצד לקבוע איזה צבע שיער מתאים לי”, אשר זמין באינטרנט.