סודות של נשים

סגנון

להיות בטוח, גם אם אתה מלא

Be confident, even if you are full

אישה תמיד נשארת אישה, ולא משנה מה דמות היתה לה, היא רוצה להיראות יפה ואופנתי. מה לעשות אם אתה רוצה למשוך את תשומת הלב של אחרים, להקסים אותם עם הייחוד שלה? המעצבים חשבו על הנשים לא מודל; דמויות. מה היא אופנה מלא בנות, יידונו במאמר זה.

בחר את הצבע

צבע כהה ויזואלית מקטין את הצורה ואת הדמות נראית יותר רזה. עבור נשים שמנמן הם המתאימים ביותר שמלות או חולצות עם מחשוף עמוק או V-צוואר. נעליים מעדיף נעליים עם עקבים מחודדים הבהונות. הרגליים נראה שמן מדי, לובשת רק את רזה טייץ.

Be confident, even if you are full

לבחור את התלבושת

אופנה מלא בנות ממליצה שחור חולצה עם ורדים או פרחים אחרים. בנוסף, אתה יכול ללבוש חולצה עם מוטיבים עממיים שימשכו את תשומת הלב של אחרים למארחת ולהבחין את זה בין היתר.

כמו החלק התחתון של התלבושת יכולה להיות חצאית ארוכה כתב קאפ, אשר מדגישים את מפתה צורות של שמנמנות בנות. והכי חשוב, בחלק העליון של זה היה מחודד, והחלק התחתון היה בצורה של קפלים. החצאית הזו הגברת עם עקלתון צורה ייראה רזה והרגליים שלה יותר. כזה החצאית יכולה להיות בשילוב עם ז ‘קט מג’ ינס בד, בעל אורך עד אמצע הירך.

Be confident, even if you are full

כמו תלבושת לחגיגה, אתה יכול לבחור את הטוניקה של אור טס בד, טוב מאוד, אם הבד היה עם משופעים הקצה התחתון. מכנסיים צמודים של מתיחת בד בשילוב עם טוניקה ויזואלית להפוך את הרגליים יותר.

אופנה נשים שמנות וג ‘קט ג’ ינס שמכסה את הירכיים, יחד עם אור חצאית באורך קצת מתחת לברך.

אם את אישה פעילה מאוד, מומלץ לבחור תלבושת המשלבת אלגנטיות, ספורטיביות. לדוגמה, ג ‘ ינס עם סוודר או מעיל, מקטורן עם חצאית של בדים אווריריים. ייראה נהדר קט עם V-מחשוף אשר הוא קישט עם חרוזים תחרה או סרט או צנורים. זמן האפוד יהיה חזותית להפחית חזה גדול.

תמיד נראה מושלם, לא צריך להסתובב מול המראה במשך שעות. כל מה שאתה צריך זה לבוא עם סגנון משלך. יוצאים לקניות, לקחת כמה pullovers או חולצות, מכנסיים וחצאיות זה מתאים לך. אלה הם הדברים אשר יהוו את הבסיס של הבגדים, יעזור להסתיר את המלאות, כדי להדגיש את כבודו של האדם ואת הדמות, בסופו של דבר, יסייעו ביצירת סגנון משלך.

Be confident, even if you are full

החוקים של היופי המלא

יש עדיין מספר קטן כללים שיעזרו מלא הנשים ביצירת תמונה הייחודית משלך. אז, רזה גורמים דמות נשית, ומכנסי ג ‘ ינס יחד עם אפוד יאפשר לך להיראות הרבה יותר צעירה. V עמוק, במיוחד בצורת V, טס צעיפים, טוניקות, זה בדיוק מה ממליצה אופנה מלא בנות. החזייה צריכה קצת להרים את החזה ולחלק את קו המותניים והחזה. שמלה ארוכה אתן להבין את האלגנטיות ואת סיבוב עגילים ימשוך את תשומת הלב הרחק גדול מדי הפנים או הסנטר הכפול. להימנע מיני-חצאיות, שמלות ללא שרוולים. דפוס על הבגדים צריך להיות בינוני או גדול בגודל. רצוי כי הנעליים היו לפחות קטן העקב – זה יהיה חזותית להפוך לאישה שלמה יותר גבוהה, דמות רזה.

מלא את האישה איפור צריכים לוותר על צבעים בהירים. דיסקרטי, צבעים בהירים יהיה מאוד לשפר את תווי הפנים.

אביזרים צריך לבחור את מייג ‘ ור, ואת שקיות יתאים ריבוע או צורה מלבנית, במיוחד אם הם יש רצועה על הכתף.