סודות של נשים

סגנון

קלאסיקה נצחית: חיים חדשים חצאיות השנה

מודל זה של חצאיות רק לאחרונה פרצו לתוך העולם של אופנה מודרנית, היא בהדרגה הזכייה שלה קטן אבל עדיין משמעותי לשתף.

Timeless classics: new life skirts the year

אחרי תקופה ארוכה של משתולל אופנה עבור כל סוגי המכנסיים, את העמדות שלהם, להתחיל מחדש לנצח את החצאית. הם תמיד נחשב התגלמות של נשיות ותחכום, כי היום החצאית היא חלק אינטגרלי של המלתחה של נשים. לספור את כל הווריאציות שבו הם מוצגים, הוא כמעט בלתי אפשרי, עם זאת, אחד הדגמים הפופולריים ביותר במשך עשרות שנים את החצאית של השנה.זה melds שתי אפשרויות: קלאסי “עיפרון” אור “הפעמון”. אז יש לנו את הדגם, מצויד בראש עם שובבני רפרוף שולי. כל שנה מעצבי נותנת נשימה חדשה, הוספת זן חדש או מחדשים את האפשרויות הקודמות עם מבטאים טרי. Usovershenstvuetsya צבע, מרקם, להוסיף אפשרויות שונות של טריזים, מה שהופך את החצאית כל כך קל משקל.

מודלים חצאיות

אם הניסויים עם מרקם הבד הוא כמעט תמיד מצליח, אורך החצאיות האלה אינו סובל לשנות – זה יכול להיות או מידי או מקסי. כל האפשרויות קצר של אורך נדון לכישלון.

Timeless classics: new life skirts the year

לגבי החלק העיקרי – קבוצה של טריזים, אז המעצבים עסוקים באמצעות הדמיון שלהם, שינוי לא רק הכמות, אלא גם את הטופס עצמו. לפיכך, המספר יכול לנוע בין 4 ל-12, קלאסי הדגמים מכילים בדרך כלל 8 טריזים. הם עשויים להיות חדים, עגולים, גוונים מנוגדים או חלקי — כל האפשרויות רק להדגיש את האלגנטיות ואת הנשיות של הבעלים שלהם. כמה חצאית השנה, אתה יכול לראות בתמונה.

Timeless classics: new life skirts the year

Timeless classics: new life skirts the year

כפי שאתה יכול לראות, בעדינות ובקלות נראה לכל אורך בד, תוך שימת דגש על כבודו של דמות נשית.

איך לבחור חצאית עבור הדמות

היתרון הגדול ביותר של מודל זה היא צדדיות שלה, זה ייראה נהדר על כל דמות, אבל כמה דקויות קיימים.

הדרך הקלה ביותר היא, כמובן רזה בנות, כי להם אין שום שמץ של הגבלה, כל סגנונות בד תשב בצורה מושלמת.

Timeless classics: new life skirts the year

מי מחשיב את הדמות שלהם בעיה לא צריכה להיות עצובה בגלל החצאית הצליח בצורה מושלמת כדי לאזן את הדמות, ריכך מבטאים. כך, על צורת משולש עם דגש על הירכיים המלאות, היא תהיה האפשרות הטובה ביותר, כמו התלקח שולי יסיח את תשומת לב מוגזמת בולטים קווים של הירך, מבחינה ויזואלית הרזיה זה. את “מלבן”, יהיה הרבה יותר קל להגדיר את המותניים ולהוסיף את חלקה התחתון.

Timeless classics: new life skirts the year

בנות שמנמנות יכול תפחד ללבוש מודלים כאלה מחשש הגדלת חזותי נפח. עם זאת, הפחד הזה, הוא בהחלט מופרכת, העיקר – כדי לבחור את המודל הנכון בד. שים לב רך, בקלות עטוף בד, עם זאת, אם אתה בוחר את התבנית אם אתה רוצה להימנע התאים כי הוא מסוגל משקל הצללית.

האפשרויות של שילובים

הרבה בנות לעצור לפני קניית השאלה מה ללבוש עם חצאית שנה, כי זה דורש מוסמך שילובים לא רק בחלק העליון של התמונה, אלא גם אביזרים. את התלבושת המתאימה בכל מקום מהמשרד משרדים לצאת, וכל זה מתוך זה יהיה תלוי המוצלח ביותר צירופים.

אז, כדי ליצור עבודה קפדניים סגנון מומלץ לשלב את המודל הזה של חצאית עם משי או שיפון החולצה תחובה לתוך החצאית. מותר הנוכחות של תיקי שרוולים או קולרים. הלבשה עליונה יכול לשמש, ז ‘ קט קצר, מעיל או מעיל עור כבש. בהתאם בד, אתה יכול ליצור קבוצה עם סריג או קרדיגן.

Timeless classics: new life skirts the year

קיץ טיולים אתה יכול לבחור את שנת דק, בד שקוף, מוסיפים את החלק העליון של כל אורך. שילוב מעניין יהיה קל לסרוג חצאית עם אותו למעלה.

שמלת ערב באמצעות חצאית שנה. משמש בדרך כלל אורך מקסי, בשילוב עם החלק העליון בלי רצועות זה ייראה פשוט מדהים. להוסיף חגורת קשת, שניהם אחד וצבע בחדות מנוגדים עם ראשי צבע בהיר גלוי אביזרים.

Timeless classics: new life skirts the year

הדרישה העיקרית עבור כל תמונה היא עקבים גבוהים, כי זה איך הוא נראה מאוד נשי וחינני.

על המסלול: חצאית שנה

למרות שלו לכאורה בסגנון רטרו העולם של מעצבי העל לא יכול לסרב לה שנה שנה כבר. את הנשיות שלה ואת המשחקיות הפכו להיות נושא אהוב על מעצבי בתי האופנה שאנל, נינה ריצ ‘ י, והשנה לרשימה שלהם הצטרף בית המסחר של דונה קארן. אלמנטים של מודל זה הם לעתים קרובות להשלים את המלאכה שמלות כלה, גם לעתים קרובות מופיעים שמלות ערב.

Timeless classics: new life skirts the year

האם לא נמאס להפתיע ולהתנסות עם צבעים, כפי שניתן לראות רגיל דגמים קלאסיים, ו בהיר פרחוני הדפסה. הבחירה של הבדים הוא כל כך מגוון שזה פחות נפוץ לראות כגון שיפון ו-קשמיר או צמר דגם. עם זאת, הם מאוד נשי ועדין, שלא יכול להיכשל כדי למשוך תשומת לב.

בחירה של מודל זה, אתה בטח יהיה מסוגל להרגיש אלגנטי ומיוחד. לגבי שילובים, אל תפחדו להתנסות, כי את השנה כראוי להשתלב בכל סגנונות של רוק תמונות חגיגי שמלות.