סודות של נשים

סגנון

אביזר המגמה: איך ללבוש חותלות

מחממי רגליים מהווים חלק בלתי נפרד המודרנית של ארון הבגדים, כל בחורה יש להם, אבל לא כולם יודעים מה ללבוש עם חותלות, זה המאמר שלנו יהיה לך על מה שהם יכולים ללבוש.

Accessory trend: how to wear leg warmers

בתצוגה של רוב המריבות הן באופן בלעדי חלק ספורט אחידה בדרך כלל בשימוש על ידי שחקנים. עם זאת, די מהר התפתח ספורט אביזר מאוד מסוגנן פריט של בגדים מזדמנים. עם זאת, למרות שלהם הנצחית הפופולריות במשך העונה, לא כל האופנה יכולים להרשות לעצמם לקנות אותו. לא, זה לא בשמיים מחיר, יתר על כן הם פשוט מספיק כדי להפוך את עצמך, הבעיה היא להבין את המדע של יצירת אלגנטי תמונות עם אותם זה לא קל כמו שזה אולי נראה. אחרי הכל נראה טיפשי לא רוצה אף אחד. כי בואו נודה בזה, מה ללבוש עם חותלות ומה שילובים שלהם תהיה הכדאית ביותר.

סוגי גרביים

בתחילה, את הפונקציה העיקרית של אבזר זה היה מחמם, זה היה עם מטרה זו היו כבר לפני מאות שנים. אז זה היה פרט בעיקר זכר טואלט, שמשוחקת על מכנסיים ונעליים.

המודרני חותלות הפך פופולרי בשל ספורט. ואם בקרב גברים, הם ידועים בתור חלק של מדים כדורגל, אז האמהות שלנו לעתים קרובות לבוש בהם במהלך השיעור כל כך פופולרי באותם ימים התעמלות. שימוש כזה יש גם מעשית טהורה המניעים חם כמו גרביים לתרום את התחממות מהירה של השרירים, הגנה נגד סימני מתיחה, ועוד פציעות קשות. כי היום, כל כך לעתים קרובות אתה יכול לראות את החותלות על רקדנים או מתעמלים. לעתים קרובות, סוג זה של הגנה לשימוש, וגולשים עם מטפסי הרים, בנוסף להתחממות את הפונקציות הם מבצעים ובטיחות – להימנע מליפול לתוך הנעליים של אבק, אבנים קטנות, ושלג.

Accessory trend: how to wear leg warmers

עם זאת, האחרונה מחממי רגליים היום כאלמנט דקורטיבי, עם אפשרויות עבורם, שם הם רבים: מאור תחרת לסרוג מבודדים. עם עזרה שלהם, אתה יכול ליצור תמונות שונות: רומנטי, רוק, “ילדות”, ואפילו ספורט חשוב להבין איך שצריך ללבוש חותלות.

כיצד לבחור?

למרות צדדיות שלה, אבזר זה יש מספר תכונות שלא ניתן להתעלם מהם בעת הקנייה. הדבר העיקרי שיש לקחת בחשבון בעת בחירת גרביים, הוא הרמוניה של התמונה שאתה מנסה ליצור. לא שווה לקנות אותם לעתיד, עם הרעיון כי הם לעולם לא צריך. תאמיני לי, אם הם לא מתאימים ספציפית בגדים ונעליים שאתה אף פעם לא לובש.

Accessory trend: how to wear leg warmers

זה גם הכרחי כדי לקחת בחשבון את כל המוזרויות של הדמות שלך, כי לא כל מאיתנו יכול להתפאר שלה benchmark. אז, אם על ידי הטבע, יש לך שמנמן הרגליים, לא צריך ללבוש חותלות עם פסים אופקיים, כי חוק כזה, מוסיפה נפח, לא בוטל. כדי לנסות לתת עדיפות מונוכרומטי דפוסים או קווים אנכיים. לא האפשרות הטובה ביותר במקרים כאלה היא לפתוח לסרוג.

עבור בנות, אשר הצמיחה רחוק דוגמנות גם יש אחד קטן אילוץ: את הפסים האופקיים. לא, זה לא קשור לעובי של הרגליים, ואת זה את זה מבחינה ויזואלית מחלק את הדמות, ובכך להפחית ולכן עלייה קטנה. עם זאת, אין זה אומר כי את החותלות את התווית. ישנן כמה דרכים ללבוש חותלות, התמונה ממחישה כמה אפשרויות טובות מאוד.

Accessory trend: how to wear leg warmers

זה הרבה יותר קל לאסוף את אביזר לבנות שרגליה היו דק וארוך. כאן אתה יכול להתנסות לא היסס, כי הוא שב כמעט בכל האפשרויות, בכל צבע ואורך. ובנות עם יתר הרזון יכול לתקן את המצב על ידי לובש עבה לסרוג חותלות, ומי רוצה להדגיש את האלגנטיות של צורות, יכול לבחור יותר רזה, רזה דגמים.

עונתיות תלבושת: העליון המוצלח ביותר שילובים של

החצאית. בתפיסה של רוב קרסוליות להישאר בעיקר ליפול לפשע, כי הם מאפשרים להאריך את העונה של שמלות, חצאיות קצרות. בנוסף, חצאית מיני הוא אחד המוצלחים ביותר “חבריו” של מה ללבוש עם חותלות בסתיו. למעשה, השילוב הזה הוא אחד הפשוטים ביותר, כי החוק העיקרי היא רק אחת: ככל מחממי רגליים, קטן אורך של החצאית.

תלוי בסגנון של החצאית יש צורך לבחור גרביים המתאימים. אז הוא יותר מאופק וקלאסי חצאיות, מומלץ לשלב עם מוצק או העמודים גרביים. בהתאם “עומס” של הפירמה, אתה יכול לנסות להשתמש מחממי רגליים עם אלמנטים דקורטיביים כמו קשתות, קפלים, כפתורים. אבל הוא לא צריך להגזים, אחרת התמונה יהיה די מגוחך. החצאית היא האפשרות הטובה ביותר של מה ללבוש עם מחממי רגליים מעל הברך, התמונה מאשרת את העובדה הזו.

Accessory trend: how to wear leg warmers

כפי שאתה יכול לראות, נועז, תראה, אתה יכול ליצור לחלוטין כל סגנון לעסקים. עם זאת, במשרד זה יהיה לא מאוד רלוונטי, כי זה מיותר פזרנות.

חצאית ג ‘ ינס – בדרך המוצלחת ביותר כדי ליצור סרט בסגנון מזדמן או ספורט. זה יהיה תלוי מעל הנעליים.

Accessory trend: how to wear leg warmers

שמלות. מאה אחוז אפשרות. ולא לפגוש כאלה דואט אפשרי גם בקיץ וגם העונה הקרה. יותר קל להגדיר – קצרה שיפון שמלה עם דק גרביים מעל הברך, אך הפופולריים ביותר הם עדיין בסתיו ובחורף, כאשר כל כך רוצה להיות נשית, מבלי להתפשר על הבריאות שלהם. דגמים של שמלות אתה יכול לבחור לחלוטין מגוונים, מאז הן את המראה הקלאסי, חימם והוא יראה פחות מסוגנן. אורך הגרביים יכול גם להיות שונה על ידי משתמשים כמו מוארך, שהוא הרבה מעל הברך, קצר, רק מכסה את הקרסול. בואו לראות איך ללבוש חותלות, תמונה תעזור לנו בזה.

Accessory trend: how to wear leg warmers

Accessory trend: how to wear leg warmers

מסכים, ללא קשר של העונה, לוק נראה פשוט מדהים!

מכנסיים, ג ‘ ינס, מכנסיים קצרים. מכנסיים קצרים – האפשרות הטובה ביותר עבור השילוב של גרביים ארוכות. סגנון יכול להיות גם מגוונות למדי. אז, קלאסי מודלים נראים טוב יותר עם מוצק חותלות, בעוד ג ‘ ינס יכול להיות משולב עם שני צבעים שונים לגמרי. אתה יכול גם להוסיף כמה אלמנטים דקורטיביים, כמובן אם הקשת מאפשרת את זה. מרשים גם העובדה שילוב זה רלוונטי ללא קשר של העונה, רק בקור כדי ההרכב יצטרפו עוד וגרביונים. מקורי מאוד, הוא הדרך שבה אתה יכול להתחבר מכנסיים, גרביונים, נעליים, גרביים בצבע אחד. אז אתה תקבל ייחודי משחק של מרקמים בצורה קפדנית למדי לוקה.

Accessory trend: how to wear leg warmers

כמו ג ‘ ינס, זה אחד הכי מתאים אפשרויות של מה ללבוש חותלות בחורף כי הם יכולים להתאים כל צבע ומרקם. על מנת לקבל שיק הדרך רק מספיק כדי לקפל את המכנסיים לתוך מגפיים וקרסוליות כדי להשלים את זה. כי אפשרות זו כמעט תמיד מנצחים. אבל את המכנסיים המצב קצת מסובך, כי כאן זה הכרחי כדי לבחור את הרכב באופן יסודי יותר. רצוי להציג לפחות אחד מוצק הדבר, והנעליים חופף גם עם מכנסיים או עם גרביים.

מכנסי טייץ וגרביונים. כמה מעצבים מאמינה שזה שילוב די מסוכן, כמו הסיכון לא מניח מספיק גבוה. עם זאת, אל תפחד של צירופים כאלה, כי הדבר העיקרי שצריך במקרים כאלה הוא המיקום הנכון של צבע מבטא. אם אתה מחליט להתלבש בהיר גרבונים, תן להם להיות נקודת האור היחידה בהרכב, ואת מחממי רגליים עשויים לדחוף אותם לכיוון שלהם שקט גוונים.

Accessory trend: how to wear leg warmers

אם אתה מעביר את הבהירות על הגרביים שלך, אז הבחירה הטובה ביותר יהיה בצבע אחד טייץ או מכנסי טייץ. זה אחד המוצלחים ביותר אפשרויות של מה ללבוש עם חותלות סרוגות, כמו טוב מאוד, ייראה כמו משחק מרקמים. גם אתה יכול להתנסות ביצירת בצבע אחד קבוע, או זוג בגדים אביזר גוונים קרובים.

מבחר של נעליים: הכי אפשרויות של שילובים

השאלה כמה הבחירה של נעליים תמוהה, שכן לא ברור כיצד נכון יהיה לשלב מחממי רגליים עם שום סוג של נעליים. אבל אין הגבלות בכלל כפי שהם ליצור מקורית, שילוב של שניהם, נעלי ספורט, ואת מגפי קרסול עם עקבים. עם השילוב הזה אתה יכול חזותית להאריך את השוק, ובכך הופך את הרגליים יותר. הדבר העיקרי שיש לזכור כמה דקויות של להתלבש חותלות.

Accessory trend: how to wear leg warmers

אז, לא עקב תירוץ ללבוש חותלות, בקושי מכסה את הקרסול, אבל כדי לכסות את העקב במקרה כאשר הנעליים שלך יש לפחות קטן העקב. עקב גבוה להתלבש מחממי רגליים ורפוי כמה סנטימטרים, ולפעמים הם עשו חור שלתוכו הוא (עקב, כי הוא) הוא דילג.

רבים מודאגים איך ללבוש חותלות עם מגפיים, מגפיים גבוהים או מגפי קרסול בקור. די נפוץ עכשיו הוא אופציה כאשר חותלות הן מכוסות לגמרי לתוך הנעליים, מסתכלים על אותה כמה עשרות רגשנות. זה נוח במיוחד עבור נעליים עם שרוכים.

Accessory trend: how to wear leg warmers

כפי שאתה יכול לראות, כולל שילוב של גרביים, יש כל כך הרבה, כל כך לא להגביל את עצמך כל הניסויים בהחלט יהיה מוצלח!