סודות של נשים

סגנון

6 דרכים להפוך podvoroty ג ‘ ינס

Podvoroty על הג ‘ ינס הוא מאוד פופולרי המגמה המודרנית לא רק בקרב צעירים אלא גם בקרב אנשים בגילאי!

6 ways to make podvoroty jeans

אזיקים בג ‘ ינס הוא אחד הכי אקטואלי מגמות. הוא כל כך אהב אותנו, כי חלק לא יכולים לנטוש, התגלגל שאיפה הרגליים אפילו בתוך הכפור חמורות. אבל זה לא תמיד בהצלחה, כי כדי לעשות מסוגנן podvoroty ג ‘ ינס הוא מדע. אותה, היום אנחנו הולכים ללמוד.

מקורותיה של המגמה

אופנה היסטוריונים (כן, כזה מקצוע מדי) לא יכול לבוא להסכמה, אנחנו סוף סוף החליטה, איפה האופנה על האזיקים. ישנן מספר גרסאות רשמיות:

    זה מהדהד את האופנה של אמריקה פורמלי תת תרבויות של 80-ies; הסגנון שמקורה בין המחליקים, ולא היה שם לב על ידי מעצבים; פתרון מעשי טהור בעיה, אנשים מגולגלים ג ‘ ינס יותר נוח לרכוב על אופניים או כל עבודה.

בכל אחת מהאפשרויות הנ המקום להיות, אבל רוב נוטים הראשון. אבל אין זה אומר כי את ההשראה כדי ליצור מודרני התמונה לצייר תמונות ישנות. לוקח אותם בתור בסיס, מעצבים מודרניים יש רוח חיים חדשה לתוך אותם.

איך לעשות podvoroty ג ‘ ינס

הבחורה אתה יכול לעשות מסוגנן מגולגל, פשוטו כמשמעו, על כל המודל שלהם, ג ‘ ינס, מספיק לדעת את הכללים הבסיסיים.

Podvoroty על סקיני ג ‘ ינס שלהם הספציפיות, יותר ירידה לפרטים היא דוגמנית רזה, אבל אנחנו צריכים להסתגל לאזוק אותו, אבל עדיין, כך זה נראה מסוגנן. רחב אזיקים – זה לא אופציה בגלל הצר הרגל יהיה לדחוס את הרגל, יתר על כן, חוץ מזה, ולמתוח. כי זה מתמקד צר טאק בשתי דרכים:

סימטרי. מתאים לאלה שאוהבים סדר בכל דבר. נוצר ברור ונכון, פשוטו כמשמעו, בשני שלבים: הקצה המקופל, פשוטו כמשמעו, 1.5-2 ס ” מ, ולאחר מכן לחזור. יש לנו מסודר כפול podvoroty קטן רוחב, אשר פתח את הקרסול.

6 ways to make podvoroty jeans

6 ways to make podvoroty jeans

מרושל. ב עניין של דקות הרגיל שלך חשיפת יתר הג ‘ ינס יהיה להפוך מסוגנן מזדמן. נתחיל שוב עם הקצה, אשר מקופל רוחב זהה. אבל השני היפוך זה נעשה רק בצד אחד של הרגל, ובכך מעט מעוות את השרוול על הג ‘ ינס.

6 ways to make podvoroty jeans

אפשרות נוספת היא פנימית podvorot. הטריק הזה הוא נקט לעתים קרובות במקרים שבהם יש צורך לקצר את הרגל בלי podseleniya. צר דגמים זה עובד בצורה מושלמת: לעטוף את המכנס של ג ‘ ינס לגובה הרצוי וחלק התפר עם ברזל.

עם ג ‘ ינס רחב הוא סיפור קצת אחר, מאז הם לא לשמור על צורה טובה. לציין כי אם כבר מדברים על רחבה, אנחנו לא מתכוונים בל תחתית, כי מודלים אלה נראה עם האזיקים לפחות מגוחך. רחב הרגל צללית נראה מרהיב עם אפשרויות כגון podvorotov:

    ממוצע podvorot רחב ג ‘ינס מתקבל כאשר הרוחב של המגרש הרצועה כ-3 ס” מ בד עבה מספיק כדי להפוך את אחד היפוך עדין יותר יכולים שני;

6 ways to make podvoroty jeans

    גדול למדינתו. כאן הוא צעד תיקול על ג ‘ינס יכול להשתנות בתוך 5-10 ס” מ, בהתאם מודלים;

6 ways to make podvoroty jeans

    Daugiausia. מתאים גם ג ‘ ינס רחב. קודם הקצה של הרגל הופך 1.5-2 ס ” מ, ולאחר מכן לבצע מטורף מצד אחד, מה שהופך את הרוחב הרצוי, ואז לשכפל podvorot. בדרך זו אתה יכול לעשות את כל הואריאנטים של השרוול;

6 ways to make podvoroty jeans

    לא פורמלי. כאן אתה יכול לבטא את האינדיבידואליות, מה שהופך שונה, גודל או צורה של השרוול של ג ‘ ינס, אבל עושה ניסויים כאלה צריך לחשוב על הדרך עד לפרט הקטן ביותר.

6 ways to make podvoroty jeans

הטכניקה של יצירת הדש על ג ‘ ינס של גברים הוא לא שונה מן המתואר לעיל, אבל את הסוד של הגברים האזיקים הוא שהם צריכים להיות בשילוב עם הנעליים שנבחר, כדי לשקול את הגובה שלו. ביצוע podvoroty, האדם צריך לזכור את זה לקצה שלה צריכה להיות אך ורק ברמה של הקצה העליון של הנעל. לעזוב את החשיפה של הקרסול, עבור בנות (שבו חלק זה של הרגל היא הרבה יותר סקסית). שטחים פתוחים מותר רק בתמונות, איפה הגרביים הוא הגה כמו מבטא בהיר.

עוד חוק בלתי כתוב – להנמיך את גובה, רזה podvoroty. רחב דש יהפוך את נראית אפילו יותר כלום, כי יותר טוב מזה, או אפילו לסרב, או לעשות את רוחב מינימלי.