סודות של נשים

סגנון

Antitrend או נעליים זה כבר לא באופנה

נעלי ugg מגפי קיץ מגפיים, נעליים עם קוצים כבר לא באופנה או בסוף העונה יהיה לצאת מהאופנה, זה להסתיר את זה בארון, לא לקבל תוך 2-3 שנים.

Antitrend or shoes that have already out of fashion

ניסוח מחדש של ארון הבגדים צריכים לכסות לגמרי את כל התוכן שלה. אבל לעתים קרובות סקירת מיושן הכלח דברים, אנחנו מאבדים לא פחות חשוב – הנעליים שלנו. למותר לציין כי לא הולם מתאימים, הוא מסוגל להרוס אפילו את רוב חשב בזהירות החוצה את התמונה. האם זה שווה את הסיכון? כדי להגן עליך מפני מקבל לתוך מצבים מביכים, נדבר על הברור ביותר antitrend נעליים.

טריז נעלי ספורט

עבור רובנו, הם ידועים בתור נעלי ספורט או arrowroot (נקראים על שם ממציא איזבל Marant). כל כך יוצא דופן הנעליים הראשון מילאו את רחובות הערים שלנו 3-4 שנים. אולי להתחרות עם זה יכול רק uggs (אשר נדון מאוחר יותר), אז בנפט לשים אותם על נשים בכל הגילאים. אבל לפני כמה שנים, את מעצבי שיער למראה של נעליים כאלה פשוט נאנחה בכבדות, והוא נמנע מבט בדממה, היום הם בוכים נקמה על העובדה נעלי ספורט זה לא משהו שאתה יכול ללבוש.

Antitrend or shoes that have already out of fashion

זה לא רק אופנתי, מעשי ולא מכוער. כמובן, אנחנו לעתים רחוקות לקנות נעליים לעונה אחת, אבל נעלי ספורט קנו בשיא הפופולריות שלהם, צריך להיות מיושן לא רק מבחינה מוסרית, כי לעזוב אותם לא יהיה כל כך קשה. אם הם צריכים לדחות משם בתקווה שהם אי פעם לזכות בחזרה את העמדות שלהם? זה מאוד לא סביר. יתר על כן, כדי ליצור תמונות אופנה בסגנון של ספורט אופנתי על-ידי שימוש משותף האהוב על כולם לבנים, נעלי ספורט או נעלי ריצה.

Antitrend or shoes that have already out of fashion

Uggs

נוח, חמים, כמעט חסר משקל, אבל את רשימת היתרונות של הנעל הזאת, לצערי, נגמר. המסה שלהם מראה אילץ את רוב מעצבי רק כדי לקרוע את השיער שלו בייאוש. בעיקרון, אם אתה לובש uggs לטיול, כפרי פיקניק או בקוטג’, שום דבר לא בסדר איתם. אבל הבעיה היא כי הנשים שלנו לנהל ללבוש אותם לקניות, מסעדות, בתי קפה ו (הו אלוהים!) אפילו לפגישות עסקים! לא, לא, לא שוב!!! הם לא נוצרו בשביל זה!

Antitrend or shoes that have already out of fashion

במיוחד שילוב קטלני uggs + מותק, יפה טבעי פרווה, זה לא כלול בשום מסגרת! לא פחות נראית נורא מגפי ugg רקום עם אבנים נוצצות. זוכר, גם את הראשון ואת השני הם כבר לא באופנה, ולא על ידי שילוב שלהם, אנחנו מקבלים רק תערובת מסוכנת!!! לא, אנחנו לא ממליצים לך לזרוק את המגפיים האלה, רק ללבוש אותם לאן זה מתאים, להתאים את הבגדים המתאימים. ג ‘ ינס או מכנסי התעמלות, ספורט, מעיל חם, כובע, צעיף — ערכה מושלמת שיתאים בצורה מושלמת מגפי ugg. מסכים, בו תוכל להרגיש בנוח בפארק או מחוץ לעיר, אבל לא בקניון, במיוחד בעבודה.

מגפי הקיץ

המראה של הקיץ מגפיים במדינה שבה 9 חודשים בשנה כל כך לא מסכימה, לפחות מוזר. עם זאת, לפני מספר שנים הם פשוט מילאו את הרחובות. תחרה, זמש, עור, מה וריאציות על נושא זה לא מופיע. אבל הם היו מאוחדים בדבר אחד – הוא מגוחך ולא הולם את המראה. תחרה ומגפיים, גורם קיימא בשיתוף עם רגל איגודי זה איזה מלאכה עשה homespun מעומלנים מפיות. אולי זה קצת קשה להשוות, אבל זה כל כך מגוחך הנעליים האלה נראה למעשה.

Antitrend or shoes that have already out of fashion

ובכן, לא אופנה לסתור את השכל הישר, במקרה זה, יש חזק דיסוננס בין מושגים אלה. המגפיים האלה לא שומרים את צורתם, הם לא מדגישים את היופי של הרגליים, וכמה ימים לאחר מכן את הגרביים להפוך נרמס צורה סמרטוטים. מה עם אסתטיקה, סגנון, או אלגנטיות יכול להיות נאום? אז תגיד להם והאמיצים המשרד “לא”, ללא כל חרטה להיפטר. אפילו לא מנסים לדחות אותם “עד לזמנים טובים יותר”, אני באמת מקווה, כי אלה “הטוב ביותר” פעמים לחזור.

מה הוא להחליף אותם? כן שום דבר! נעליים מזג האוויר הוא האפשרות הטובה ביותר. אם אתה העדפתי את הדגם הזה רק בגלל הרצון לסגור את הפיר, אלטרנטיבה טובה עשוי להיות גבוה סנדלים-גלדיאטורים.

נעליים עם קוצים

אני צריך להזכיר לך את זה כבר כמה עונות אופנה רק טבעי מוטיבים טבעיים? ובכן, מכאן לקחת את הקוצים? בהתחשב כגון זוג נעליים, קודם כל לשאול את עצמך איך זה אלגנטי ומסוגנן. לא יכול למצוא את התשובה? אז תרגיש חופשי ללכת. אגרסיבי המיניות, אשר מראים את הדוקרנים מתאימים מאוד מוגבל מצבים (טוב, מסיבת תחפושות ליל כל הקדושים או שנה חדשה, לדוגמה), אבל לא בחיי היום יום.

Antitrend or shoes that have already out of fashion

כן, לפני כמה שנים, הנעליים האלה באו על המסלול והעלה מאוד פופולריות בקרב ההמונים, אבל כמו עם רוב יוצא דופן ולא מעשי דברים יצאו מהאופנה באופן כמעט מיידי.

Antitrend or shoes that have already out of fashion

אותו סיפור עם עתידני דגמים רק להפחיד בלתי נתפס צורות, צבעים ועיצוב. תגיד להם חדה, מהדהד “לא!”. הסטנדרט של האישה המודרנית הוא מטופח ואלגנטי ליידי. בואו לרגע לעצום את העיניים ולדמיין את זה. אתה רואה אותה משובץ נעליים או מגפיים? זה מאוד לא סביר. כי להשאיר את הנעליים האלה למסיבת תחפושות או תמונות בסגנון גראנג’. על סגנון מקרית עדיף לתת עדיפות יותר דגמים קלאסיים המדגישים את התחכום של הטעם שלך.

זוהר נעליים

למרות העובדה הזוהר נעלם מן מסועפת לפני כמה שנים, זה מהדהד בצורה של פגיון עקבים גבוהים פלטפורמה מתחת לאף להמשיך לעורר את מערכת העצבים כל מעצבי שיער, ולאפשר להם, העניים שערות אפורות. מה גרם לכל כך הרבה אהבה עבורו, עבור רבים, נשאר לא מובן: אחרי הכל, מודלים כאלה לקלקל את התמונה, vulgarizing זה כדי להגביל את. ובכן, לא אלגנטי ומסוגנן ילדה ללבוש את זה, אני לא יכול! זה גס, מכוער, וגם זמן של אופנה.

Antitrend or shoes that have already out of fashion

מה הבנות שגובהם מתחת לממוצע, אתה חושב, אחרי כל זה הוא אופציה נפלאה להיות גבוה יותר! שום דבר כזה! לבוש כזה זוג, הם נראים פשוט מביך, הפלטפורמה בחזית משנה לגמרי את הרגל לתוך סוג של הפרסה. אתה צריך את זה? אחרי הכל, להוסיף כמה סנטימטרים של צמיחה ולא להפוך חשפנית (ואיתם הקשורים מתמידים בשיתוף עם נעליים), אתה יכול להחליף כבר לא אופנתי מספר על קלאסיקה נצחית משאבות. הרבה כאן, כי אתה לא תצטער על זה, כי הם לא יצאו מהאופנה אף פעם.

Antitrend or shoes that have already out of fashion

עוד דחוף הבעיה היא מה שנקרא לובוטין. נעליים עם אדום בהיר סוליות הוא סימן מסחרי כריסטיאן Louboutin. זה לא חידוש, כי התזה הם עשו לפני חמש שנים, אם לא קודם לכן. איך מיושן מגמה זו קשה לומר, כי תחת מותג זה נמכר לגמרי דגמים שונים של נעליים. אבל אני רוצה לומר דבר אחד, זה המודל המתואר לעיל, אבל עם סקרלט סוליות – ברורה מגמה הפוכה, אשר יכול להיות שמורה למקרים מיוחדים (הדמיון הוא יגיד לך שהוא יהיה מתאים), אבל ללכת “אל האור”, בהם הוא פשוט לא שווה את זה.

ניאון נעליים

אלו צבעי ניאון. בהיר, חזק, למישהו נראה שהם עליזים ושמחים, וחלק זה ממש אימה. כאשר הם היו באופנה? השנה? לפני שנתיים או שלוש? אתה כבר אפילו לא זוכר? אז למה אתה לובש את הנעליים האלה שוב?

Antitrend or shoes that have already out of fashion

אנחנו יהיה לחזור עליו שוב ושוב זה באופנה עכשיו כולם טבעיים: צבעים, צורות ומרקמים. ניאון מתאים רק במקרה, אם אתה בן 15 (בגיל זה, כגון חופש זה עדיין מותר) או ב ” דיסקו, איפה ניאון יאפשר לך להצטיין, להתבלט מהקהל. בחיי היום יום לא, לא ולא.