סודות של נשים

סגנון

שמלות כלה בסגנון האימפריה, נוף מן העבר.

סוג זה של שמלות בסגנון האימפריה מתאים כמו slim בנות עם קטנים ובינוניים השדיים שמנמן עם מעוגל הירכיים והחזה.

Wedding dresses in the Empire style, a view from the past

מתוך מגוון של שמלות כלה, שמלות כלה בסגנון האימפריה מאוד מתאים כמעט לכל כלה. סגנון זה מזוהה בקלות בזכות מואר ומאוורר בדים, זורם צלליות. אלה אלגנטי תלבושות באותו הזמן נחשבים אוניברסלי, כי הבד רך, האימפריה המותניים ונשית צללית כמעט כל בחורה. דמיון עם יוונית עתיקה, אלות שמלות מאפשר הכלה להרגיש על גג האולימפוס זה קסום ובלתי נשכח היום.

Wedding dresses in the Empire style, a view from the past

שמלות חתונה ב ” אימפריה סגנון בשנים האחרונות הפך יותר ויותר פופולרי. פשוט, צנוע לבוש באותו זמן נראה אלגנטי וחינני. פשטות וחוסר שיותר קריסטלים ושאר נוצצים קישוטים לא מפחית מערכו, להיפך, הלבוש נראה יקר בגלל העידון שלה. הכלה שמלת כלה בסגנון האימפריה, כמו אגדה הגיבורה או אלה יוונית. סיבה תלבושת בסגנון זה נקרא היוונית שמלה בסגנון דומה כמו בגדים antichnykh אלות. ההבדל העיקרי של השמלה הזאת הוא אימפריה מותן, אשר ממוקם באופן מיידי תחת השד. החלק התחתון בהדרגה מתרחב לתחתית — החצאית הארוכה נופלת על הקרקע חינני, רך מתקפל. בדרך כלל, שמלות חתונה כזאת סגנון קו, איפה זה מצטרף מחוך וחצאית, מעוטר קשתות, סרטים, חגורות או רקמה.

סגנון ייחודי

Wedding dresses in the Empire style, a view from the past

לרוב שמלות בסגנון יווני, הזרועות, הכתפיים נשארות פתוחות, אז הכלה תהיה מסוגל להדגים את היופי של הנשי שלהם צורות. לפעמים תלבושות בסגנון דומה יש צורה סימטרית, כלומר, אחד בכתף יחפות לחלוטין והשני מכוסה בבד. סוג זה של שמלת החתונה לא להשאיר ללא תשומת לב של נשים מדהימות של השדיים, בגלל המבנה המיוחד של הוסט מדגישה את החזה של האישה. את האור הטובה ביותר להראות, המותניים, שימוש רחב חגורה קשורה קשת על הגב. וכדי לכסות את המותניים שלך, לבחור שמלה איפה החצאית מתחילה ממש מתחת הוסט. אפשרות זו יכולה להיות ברכה לכלה מי הוא מתחתן בכלל להיות בהריון זה חתך מיוחד יהיה להסתיר גידול בבטן.

הבחירה של תלבושת הדמות

Wedding dresses in the Empire style, a view from the past

נראה נהדר האלה בבגדי החתונה של הכלה גבוהה עטויה שמלה מחמיאה חיננית, בלוטת צורה. זוהי אפשרות טובה עבור קצר כלות בשמלה הזאת הם נראה גבוה, והרגליים שלהם בצורה ויזואלית יותר. בנות שמנמנות גם בבטחה שמלת היוונית החתונה השמלה אשר יהיה להסתיר מפני עיניים חטטניות את הקילוגרמים העודפים. אבל בנות גדולות חזה גודל, עדיף לא ללבוש כזה השמלה, בגלל המחשוף של השד יהיה תמיד למשוך יותר מדי תשומת לב צורות של הכלה.

מאז החליפה הזאת מאוד עדינה וחיננית, אביזרים כדי להתאים את זה באותו סגנון. הינומה וכיסוי חסרי ערך לחלוטין – האפשרות הטובה ביותר תהפוך כובע קטן, סרט או פרחים ארוג לתוך השיער.

את שמלת החתונה בסגנון של ימי קדם תמיד נראה אלגנטי ונשי, תוך שימת דגש על טוב הטעם של הבעלים שלה.