סודות של נשים

אופנה

כפי מקורי ומעניין דרך ללבוש צעיף ברדס

בשנים האחרונות, צעיף קליפ הפך פופולרי מאוד. וכל שמכבד את עצמו האופנה או האופנה יש בארון לפחות אחד. אבל יש את הברדס בארון הוא חצי עבודה, עדיין צריך לדעת איך לקשור ולשלב עם בגדים מתאימים.

As an original and interesting way to wear a scarf cowl

בפעם האחרונה, הפופולריות שלו לוקח בחזרה את הצעיף, אשר נקרא גם צעיף לולאה Snood או צעיף הצינור. בתחילה, את הצעיף שיחק את התפקיד של הנשי הראש, שמלה במראה דמוי ברדס, אבל באמצע שנות השישים הוא החל ללבוש, כמו צעיף. Snood הוא מסוגל להגן מהקור, זה נראה מסוגנן, אבל לא כל בחורה מעז לקנות אותו כי רבים אינם יודעים מה ואיך ללבוש צעיף קליפ.הצוואר צינור, לעומת הרגיל צעיפים, טבעת סגורה, לא חשפנות. Snood יכול להיות פרווה, boucle, לסרוג, הם גם מאוד פופולרי צעיפים סרוגים-מלחציים זה נראה כמו צווארון הסוודר. למעשה, המוצר הזה הוא סוג של הכלאה בין הצעיף, מכסה המנוע, כובע, זה יכול בו זמנית לבצע את הפונקציות של צעיף, כיסוי הראש. יש גם snudy של אור בד זה עוזר כדי להשלים את מראה הקיץ.

יש הרבה דרכים ללבוש צעיף. הכי קל, הכי נפוץ הוא פשוט ללבוש את זה על הצוואר כמו שרשרת. גרסה זו נראה נהדר רב משקל Snood עם ג ‘ קט או בלייזר, ואת רשת עול – שמלה. סדום אתה יכול להשתמש גם בקיץ, כאשר פתאום קצת קר, לזרוק את זה על אור החולצה, בשעות הערב – הוספת מעיל רוח. בעונה החמה צעיפים-מלחציים להחליף את רזה משקל cnudmi, אור לולאות המהווים קנס וילון, לחזק, כי אתה יכול להשתמש גדולים עגילים.

אם אתה רוצה לתת את הברדס הצעיף יותר נפח, לולאה, כך זה נראה כמו הספרה שמונה, והוא נוצר לופ לשים על הצוואר. אפשרות זו היא תוספת טובה הלבשה עליונה. אם את הצעיף הוא ארוך מאוד, זה יכול לעטוף מספר פעמים סביב הצוואר, ואז הניסוי עם המיקום של לולאות. משלימים את הדרך, מרותק צעיף, סיכה מעולה.

קר או גשום, מזג האוויר מאוד נוח ומקורי יכול להיות שילוב של שני snoods: אחד מהם זה יכול להיות משוחק כמו ברדס, את השני כמו צעיף. מעניין במיוחד זה נראה כאשר אתה משתמש צעיף של צבעים מנוגדים.

אם אתה רוצה ללבוש Snood באותו זמן כמו צעיף, כובע, נסה את הפעולות הבאות: העליון לולאה מונחים כמו ברדס על הראש ולסדר את התחתון על הצוואר.

שים לב כי השימוש צעיף קליפ כמו כיסוי הראש הוא לא עבור כולם, כי מבחינה חזותית מתארך את הפנים. לכן, הכי משוחק בצורה של הברדס הוד יתאים לנשים עם עגול או מרובע צורת הפנים.

As an original and interesting way to wear a scarf cowl

Snood יכול לשמש גם גלימה הגזרה. בשביל זה אתה פשוט צריך לשים את זה על הכתפיים, אשר יסייעו לתת את התמונה שכבות. דומה טכניקה עובד טוב בבגדים יפים. שים לב, עם זאת, זה מחמם את הבגדים שאתה לובש צעיף-הלולאה, גדול יותר צריך להיות שלה מחייב.

נראה די מקורי Snood, ללבוש בולרו. את הצעיף צריך ליישר את הגב, חוט את הזרועות אותו, הרם את הבד למעלה, מושך את כתפיו. אם הצעיף הוא רפוי בשל העובדה כי זמן רב, אפשר לאזוק יד אחת כדי להפוך את הצלב על הגב, ואז להשחיל את היד השנייה.

בנוסף, זמן צעיף לולאה יכול להיות משוחק כמו אפוד מגן. בשביל זה, אתה צריך ללבוש את זה על המותניים, הצלב הקדמי או האחורי וכתוצאה מכך הלולאה על צווארו. אז בד הברדס יכול להיות מפוזר על הכתפיים, אבל לעשות את זה אופציונלי. אם אתה רוצה לתת את התמונה שלך קלה רשלנות, אי-סימטריה, ללבוש את זה רק על כתף אחת, לא חוצים את הצעיף.

הנפוצות ביותר, צבעים מגוונים של צעיפים הם שחור, חום, אפור וכחול כהה. אבל אתה חייב להודות שזה נראה קצת משעמם, במיוחד עבור קר ואפור, סתיו או חורף. לכן, אתה צריך לא תהסס לבחור צעיפים בצבעים בהירים. אחרי הכל, בהיר הצעיף הוא היכולת לדלל כהה ואפור צבעים של בגדים, המועדפת על-ידי רוב תושבי העיר.

מבחר עצום של צבעים מאפשר לך למצוא את הצעיף הזה הוא מתאים לכמעט כל בגדי החורף, בנוסף, יספק את הצורך חום בחורף. הרבה נערות ונשים יש להעריך את היתרונות של LICs וכיף לקשט את הבגד הזה עם כל יום, הלבוש החגיגי.

לבסוף ראוי לציין כי אין כללים נוקשים לגבי איך ללבוש צעיף לולאה. הבגד הזה הוא תכליתי, זה הולך טוב עם כמעט כל הבגדים. העיקר – כדי לבחור את צבע וחומר של הצעיף.

As an original and interesting way to wear a scarf cowl

As an original and interesting way to wear a scarf cowl

As an original and interesting way to wear a scarf cowl

As an original and interesting way to wear a scarf cowl

As an original and interesting way to wear a scarf cowl

As an original and interesting way to wear a scarf cowl