סודות של נשים

אופנה

מעיל צהוב

אם את אוהבת ז ‘ קטים לא יהססו ללבוש שלהם מרשימה אפשרויות לא צריך להיות מוגבל רק מחמירים נימות. להיפך, כלפי חוץ ראוותני הדבר ייתן לך אנרגיה, להוסיף קצת תשומת לב.

Yellow jacket

עבורנו, צהוב מסמל? קודם כל זה שמש וחום, שבו אנו לעתים קרובות חסר אפילו בחדר חמים זמן של שנה. כי זה תמיד רלוונטי, לא משנה באיזו עונה של השנה. אבל אם הבחירה זוגות על חולצות, חולצות או שמלות בטווח זה אינו גורם קושי רב, הבהיר ז ‘ קט מעז לקנות לא כל האופנה. על מנת להפיג את כל הפחדים, נתאר את המוצלחים ביותר של תמונות, שבו התפקיד המוביל הוא שיחק על-ידי הז ‘ קט הצהוב.

צהוב תדמית העסק

הסגנון עסק שיש לנו הוא עקשן בשיתוף עם פנים מונוטוני שחור, לבן ואפור צבעים. אבל לפעמים אני רוצה להוסיף העבודה היומיומית של צבעים בהירים! ואפילו במשרד עם קוד לבוש מחמיר, אתה יכול לרצות את עצמך עם המחשבה בהיר וחם מעיל בארון הרחק מעיניים סקרניות. איפה דרישות לא כל כך קפדנית, אתה יכול בבטחה ליצור תמונות עם מעיל צהוב. מה ללבוש מעיל צהוב למשרד?

Yellow jacket

במשרד כרגיל גמא הוא פשוט עשה עבור שילובים טובים עם בהיר המבטא, כי לא יכול להיות שאתה פוחד לעשות טעות. במשך קיץ תלבושת מתאימה קל חולצה לבנה או גופייה. קפדני יותר בדרך יעבוד, אם העליון להשתמש שחור חולצה, בשילוב עם מכנסיים שחורים, מראה זה בולט במיוחד. אם אנחנו מדברים על גוונים אחרים, אז אתה צריך להיות זהיר יותר כדי לא להציף את ההרכב עם מגוון רחב של צבעים, כי הם יותר רלוונטיים לחיי היום יום נראה. אתה יכול להשתמש בו כדי עליון רך בצבע בז’, אפרסק או כחול בהיר גוונים אשר לא להתמקד תשומת לב.

על התחתונה, אידיאלי קפדנית מכנסיים שחורים עם חצים, כחול כהה אורך, 7/8. יכול להיות משולב עם מעיל צהוב, חום או אפור ישר מכנסיים. צבעי חצאיות גם לא צריך לבלוט על צבע משותף, הפיתוי ליצור מונו תמונה טובה יותר להתנגד, כי זה לא סביר כדי להיות מתאימה במקום העבודה. באשר לסגנון, אז אתה צריך לשקול את אורך הג ‘ קט עם חצאית עיפרון מתאים יותר גזוז מעיל עם מקסי יכול להיות משולב, גירסה מורחבת.

Yellow jacket

עוד אפשרות טובה עבור המשרד בשילוב עם שמלה-במקרה רגוע בגוונים עמומים. ישנם מתאים דגמים עם ¾ שרוול, ואת מחוספס, גברי, אפשרויות. בשילוב עם צבעים רגועים הוא מסוגל להשתיק את “מהומות” ו את הפעילות של צהוב, מה שהופך אותו מקובל לחלוטין על הסגנון העסקי. תופעות דומות יש מינימלית אביזרים, אשר נועדו כדי להדגיש את הסגנון, לא למשוך תשומת לב לעצמם.

התמונה סגנון מקרית

קלאסיקה של הז ‘אנר היא כמובן בשילוב עם ג’ ינס. רזה, החבר, שלבקת חוגרת, varenkov – הם הזוג המושלם של הג ‘ קט בצבע! ג ‘ ינס הוא האפשרות הטובה ביותר של מה ללבוש עם מעיל צהוב. זה יעיל בשילוב עם היום האופנתית של ג ‘ינס, חולצה או גופייה וג’ ינס, שמלה וגם מכנסיים קצרים גרם של חומר זה. כל התמונות האלה מסוגלים להיות להיט עם מיומן אבזור.

Yellow jacket

Yellow jacket

עם זאת, כדי להגביל את עצמנו רק על ג ‘ ינס יהיה בסדר, במיוחד עם כל מגוון של אופציות אפשריות. אז את המראה המושלם לקיץ הליכה בשילוב עם אור חצאית עד הרצפה (זה יכול להיות מוחלף על ידי קצר) ו מצויד העליון. הנעליים כאן יכול לשמש סנדלים שטוח כמובן, סנדלים או נעלי עקב קלאסיקות משאבות. אוהבי סגנון ספורט-שיק אפשר לשלב את זה באופן נעליים או נעלי ספורט.

Yellow jacket

עוד הליכה אופציה – שחור או כחול חותלות + גופיה+ ג ‘ קט. מהרחוב זה מאוד פשוט כדי להפוך את תמונה למסיבה: סתם מכה שינוי גירסה מעודנת יותר עם נצנצים או פייטים, להוסיף כמה צמידים, תליון גדול – מוכן! נעליים זה מתאים הכל פשוט שטוחות או נעלי ספורט סנדלים אלגנטיים, תלוי במקרה שאתה הולך.

Yellow jacket

מאוד מוצלח הוא שילוב של מעיל צהוב עם יבול ומכנסיים קצרים, או חצאית-מיני. עם זאת, השילוב הזה יכול להרשות לעצמי רק בחורה חיננית הגזרה, אפילו כמה סנטימטרים נוספים יהיה ברור מדי עם בגדים חושפניים כאלה.

Yellow jacket

Yellow jacket

היום זה אופנתי קולטס אפשרות אחרת, ללבוש את הז ‘ קט הצהוב. הטוב ביותר רקע רחב המכנסיים יהיה מצויד הז ‘ קט, כמו החלק העליון יכול להיות חולצה, עליון, ועל זמן מגניב של השנה חליפה עם צווארון גולף. כי הספציפי אורך ורוחב של המכנסיים מבחינה ויזואלית יכול “לחתוך” את הגדילה, אתה צריך לקחת אחריות על הבחירה של נעלי העקב באופן כזה רלוונטי כמו פעם. טוב מאוד ייראה סנדלים, נעלי סירה, נעלי עקב, קרסול מגפיים או נעליים. מגפי באופן זה יש להימנע כי בין קצה מכנסי חצאית ומכנסיים ההתחלה של הנעל ניתן לראות את האיזור של הרגליים (אפילו בעירום טייץ אם מגניב).

הז ‘ קט ב באופן רשמי.

זה הכל תלוי כמה אתה מוכן להתנסות. השמרנים יכול להרגיש חופשי להשתמש אף פעם לא poterasi הרלוונטיות של קבוצה של הז ‘ קט ואת השמלה השחורה. ללא קשר אורכו וסגנון אתה נראה פשוט לעמוד בפניו. נועז הטבע יכול לשחק עם צבעים על ידי שילוב של מעיל צהוב עם לילך, סגול, אדום, כחול או ירוק התלבושת.

Yellow jacket

מסיבה בתוקף שילובים של צבעים בהירים, אבל במקרה הזה לא להעמיס את התמונה של אבזרים. לעוד אירועים חמורים עדיף לבחור מאופקת ו גוונים ניטרליים.

הדקויות של הדמיה

לחשוב על מה ללבוש מעיל צהוב, אתה צריך לשקול כמה ניואנסים:

    יצירת שילוב כזה, יש צורך לזכור את זה יותר צבעים זה יהיה להשתמש, בהיר פחות הם צריכים להיות. סגנון רחוב הודתה השימוש של 3-4 גוונים שונים, אבל אם הם כל רווי, הסיכון לתדמית של עיר משוגעת הופך להיות גדול מדי; בחירה של אביזרים צריכה להישקל בזהירות, כמו בהיר אחד מבטא את התמונה כבר שם, נפח, או אבזרים בהירים יכול גם עמוס; עוד כלל חשוב: בהיר הראשי רקע, יותר מושתק צריך להיות מעיל ולהיפך; אנחנו לא צריכים לשכוח את “טמפרטורה” של הצבעים: מגניב גוונים של צהוב מחוברים רק על הקור גוונים של צבעים אחרים וחם עם חם.