סודות של נשים

אופנה

אלגנטי נעליים מבית שאנל, לא בשביל הספורט

הסניקרס של שאנל, לא בשביל הספורט — את זה אתה חייב להבין לפני הקנייה. כמובן שאתה יכול לרוץ כוסות, השני אבל לא יותר. הם נועדו עבור כל יום ללבוש בסגנון של ספורט אופנתי.

Elegant shoes from Chanel, not for sport

ספורט סגנון שנים, פשוטו כמשמעו, מילימטר אחרי מילימטר כדי לזכות לעצמם מקום על הקיום בחיי היום יום, כי המראה של מגמות אופנתיות היום ספורט אופנתי היה רק עניין של זמן. אבל אם בדרך כלל מכתיב לנו את הכללים של אופנה גבוהה, תחום זה נולד רק לאחר בקרב ההמונים, אופנה גורואים לא יוכלו להגיב הביקוש בשוק. הפסקה הסופית דפוסי התרחשה, כמו תמיד, באופן בלתי צפוי, ומבין אלו, ממי לצפות זה היה פשוט בלתי אפשרי. התשואה על מסועפת של שאנל דגמי נעלי ספורט עשו סנסציה, כי קארל לגרפלד מחקתי את השורה האחרונה בין נוחות ויוקרה, מאז נעלי ספורט הפך להיות חלק אינטגרלי של המותג. כך, הנושא שלנו היום — נעלי ספורט של שאנל.

כגון ספורט אלגנטי

Donedavna נעלי ספורט היה חלק מאוד ספורטיבי סגנון ולהציג אותם אנסמבל עם, נגיד, חצאית, היה פשוט בלתי מתקבל על הדעת. מגמות אופנה חדשות הפכה את הכל על הראש ואפשרו את הנעל כדי לחצות בבטחה את המפלים ובריכות למצוא את הנישה שלה. סגנון ספורט-שיק היה רק כת בשל היתרון העיקרי שלה – זה מגלם את כל הנשים חלומות, המאפשר להם להיות אלגנטי ומסוגנן, בזמן תמיד מרגיש בנוח כי של נוח ויפה נעליים.

Elegant shoes from Chanel, not for sport

מה הפתרונות המוצעים על ידי בית האופנה “שאנל”? לראות את נעלי הספורט בתצוגה שלהם היה מאוד לא צפוי, בגלל זה, במבט ראשון, אינו מתאים גם לתוך הרעיון של אלגנטיות, יוקרה, אשר מגולם את הבגדים של המותג הזה.

עם זאת, כל עוד לא שכחתי כי המטרה העיקרית של הגדול קוקו היה להרוויח יפה ואלגנטי בגדי נשים ונוח. לכן, את הופעתה של נשים נעלי ספורט, שאנל היה רק עניין של זמן, בהחלט, אם שאנל היה להם את אותו התפשט כמו עכשיו, אין זה סביר כי היא לעמוד בפיתוי להשתמש הנעליים האלה ב האוספים שלהם. אבל כזה רעיון נועז הביא לחיים על ידי קארל לגרפלד.

Elegant shoes from Chanel, not for sport

איך לתאר את התמונות שהוצע על ידי המעצב? זה מהפכני, אמיץ, נועז, אבל באותו הזמן אלגנטי. כפי שאתם יכולים לנחש, לובש את הדגמים של נעלי ספורט, הוא לא השאיר אפילו טיפה אחת יותר ספורט בתמונות שלהם. עדין צלליות של שמלות, איפוק החתימה חליפות טוויד ואפילו הלבוש החתונה רוך הוא היה מסוגל להתחבר עם נעלי ספורט אז זה התמונות האלו יש לא מעט חוסר הרמוניה, הם נראים כמו ישות אחת.

Elegant shoes from Chanel, not for sport

Elegant shoes from Chanel, not for sport

כמובן, יש יוצא דופן המסלול אפשרויות, שמאוד חפצי אמנות. לדוגמה, בחיים האמיתיים קשה ליישב פרנק גרסת הספורט עם חליפת עסקים, אבל נראה בסגנון של ספורט אופנתי או מזדמן, הם פשוט להפוך אותו לעמוד בפניו.

גולת הכותרת של נעלי ספורט

כמובן, אפילו את השם “שאנל” היא סיבה לרכוש את האופנה דבר. אבל במקרה של נעלי ספורט, כאשר שם היא מדהימה תחרות מיוחדות מותגים? מה יכול לגרום פרידה עם כל המדינה (ואת המחיר של פריטים חדשים אופנתי הוא באמת מרשים)? באמת היקרים שני מכתבים אס. אס.? זה לא סביר. מה הסוד? והסוד אין אפילו אחד:

    מבחר רחב של. מגוון רחב של נעלי ספורט מבית המותג המפורסם כולל כמה שורות של מותג ספורט, מאוד עדין ורומנטי אפשרויות של נעליים. ביניהם אתה יכול לבחור כמה לאימונים, וליצור מאוד נשי ורומנטי התמונה; נוחות. זה יהיה לפחות נאיבי להניח כי המותג עם עולם השם וחצי מהמאה ה-ההיסטוריה יכולה להרשות לעצמה לייצר מושלם נעליים. כמובן, היא מצוינת הנעל, כי הוא פשוט לא מורגש על הרגל, להיות פשוט המשכו. קניית נעליים מתוך בית האופנה, אנחנו משלמים בעיקר על נוחות, חוסר משקל וקלילות, ואז את השם, אלא אם כן כמובן יש לפחות ערך; טוויד. מופיע פעם בתחפושת, חומר זה הפך להיות ציון דרך עבור הבית של שאנל. כמובן, טוויד של המניעים הופיע ואת קו הנעליים, הוספת האלגנטיות שלה ואת מיוחדת, סגנון ייחודי; קמליה. הפרח האהוב של הגדול גבריאל, שהפך לסמל, קו דק עובר את כל האוסף, המופיע בדפוס של שמלות, עיצוב, שקיות או כובעים. די מפתיע לראות את זה על נעליים קוקו שאנל, אבל צורתו המושלמת גם כאן נראה מאוד אורגני, מסגיר את מה שפעם היה נחשב נעלי ספורט ב-יצירת מופת אמיתית; בעבודת יד. כל פרט כאן הוא כל כך בזהירות חשבתי שזה קונבנציונאלי מכונת ביול הוא פשוט בלתי אפשרי. Placer חרוזים, פרחים, עיצובים רקומים, שנוצרו על ידי יד.

Elegant shoes from Chanel, not for sport

כיצד להגן על עצמך מפני זיופים

סיני סחורות זולות הפכו לשם דבר, עם זאת, את המראה של כל הזיוף נוצר שם רע מאוד. חשאי תעשיות ממוקם בכל מקום מוסכים, מרתפים, ואולי אפילו מעל החומה לתוך שכנים, הדירה מלאה. המיומנות של בעלי מלאכה אלה לפעמים כל כך גבוה הם מתאימים לשחרר את המודלים שלהם תחת מותג חדש. לכן, כדי להבדיל אותם מן המקור קשה מאוד.

Elegant shoes from Chanel, not for sport

Elegant shoes from Chanel, not for sport

הדבר הראשון צריך לבלבל את המחיר. לא להתפתות לקנות נעליים מבית שאנל למכירה או מאוד מחירים בכל חנות מקוונת, ועוד יותר עם זה. אבל להבטיח כי הרמאים רוצה למכור את מזויף במחיר של מקורי, כמובן שלא, כי אתה צריך לבדוק בזהירות את הסחורה. הנה מה שאתה צריך לשים לב:

    חומרים טבעיים בלבד. את השרוכים. עור דגמים עשויים עגל או עז בעור וזמש. לא מלאכותי מוסיף, שלא להזכיר את הידוע לשמצה eco-עור; הכיתוב. מותג התואר נמצא תמיד על העקב של נעלי ספורט או נעלי ריצה. מתחת ללשון, יש להכניס את מספר הדגם ואת המידה; אריזה. בנוסף את קופסת הנעליים, כל אחד בנפרד ארוז בתוך כיסוי. לכל מודל זה הוסיף את הדרכון שלה עם תיאור מפורט. השורה. כמו תיק טוב, נעליים טובות תמיד יכולים להיות מכובדים על ידי באיכות גבוהה מאוד קו. אם מדובר בעבודת יד, זה תפרים טוב, לא יכול להיות חלק לגמרי, אם המנגנון, בצע את איכות החוטים ואת האחידות של התפרים.

אבל סוף סוף להפטר את כל הספקות יכול רק רכישה שנעשתה בחנות, או להזמין באתר האינטרנט של היצרן.